Tv klan e diela shqiptare online dating krzyzowski online dating

Muzike - kengetaret me te mire shqiptare interpretojne hitet e tyre LIVE me orkestren e mjeshtrit Shpetim Saraci.

Telebingo Shqiptare - llotari e perjavshme kombetare me shorte direkt ne studio dhe telefonata surprize me shume dhurata.

Kenga Magjike - pjesemarresit e festivalit "Kenga Magjike 2011" prezantojne kenget e tyre ne pritje te kualifikimit te neteve gjysemfinale dhe finale.

Endrra ime - konkurs i shkollave te mesme me gjimnazistet e Tiranes te cilet krijojne qeverite perkatese ne gare per te fituar "zgjedhjet" televizive te "E Diela Shqiptare".

Cifti I se dieles - cifte te ndryshme ne gare per te fituar cmimin e madh si cifti me I pelqyer dhe me I suksesshem ne te gjitha provat televizive te stafit.

“E diela Shqiptare” projekti me ambicioz televiziv i cili kap kohen televizive me te shtrire ne te gjithe historine e televizionit shqiptar.

“E diela Shqiptare” nga Ardit Gjebrea, programi me popullor ne te gjitha familjet shqiptare cdo te diele.

Projekti me ambicioz televiziv i cili kap kohen televizive me te shtrire ne te gjithe historine e televizionit shqiptar, nje strukture gjigande e cila ka pothuajse stafin pergatitor te nje minitelevizioni me vete.

“E diela Shqiptare” është nje program i cili perfshin nje fashe orari maratone, prej 6 oresh transmetim LIVE.

Ardit Gjebrea merr persiper qe ne valet e TV Klan te prezantoje nje spektakel maratone televiziv, “E diela Shqiptare” i cili thyen rekorde te reja ne audience si edhe ne kohezgjatje.

Struktura: Pro & Kunder - opinione pro dhe kunder nje teme te caktuar shoqerore nga te ftuar VIP, por edhe mendime nga publiku ne studio dhe ata qe na ndjekin nga shtepia me ane te linjes telefonike.

Talk Show – me probleme sociale, ekonomike e kulturore.

Vip ne Kuzhine - 2 prej te ftuarve speciale, pasi kane perfunduar pjesen e debatit, “Fati” I ka perzgjedhur te jene pjese e rubrikes se gatimit te shendetshem.

Comments are closed.