Lojrat me te bukura online dating timed math fact drills online dating

E verteta eshte qe une kurr nuk mund te te ngre ty ne piedestalin qe ti meriton,une nuk jam aq e zonja te thur fjale per te perqafuar imazhin tend aq sa dua.

lojrat me te bukura online dating-51

Ne kete bote jam e sigurt qe cdo kush mund te me hedhi tutje,cdo kush mund te me zhgenjeje, cdo kush mund te me tradhtoj,por ti,ti kurre . Ti me kerkove korrektesi por une kurr nuk e zbatova .

Ti bashke me kohen keni treguar qe ti nuk je si gjithe te tjeret,ti je me i vecanti,je ai njeriu besnik qe qendronte cdo nat tek koka ime deri sa mua te me zinte gjumi… Preheri yt esht jasteku me i embel e me i sigurte ku une mund te fle e qete. Gjithmon me mban afer vetes tende pavarsisht gabimeve dhe zhgenjimeve qe merr nga une .

Ti kurre nuk me largon nga vetja por me shtrengon fort si te jem medaljon i arte,ti lufton pa fund ne betejat e mia ,ti more persiper cdo gje vetem qe une mos te prekesha nga asgje e keqe .

U rrita ne mes te te mirave , me ty ne krah mesova ti ndaj gjerat nga njera tjetra.

Por mesimi me i vlefshem per ty esht qe duhet te kem respekt per veten,e ne kte menyre do te kem per te gjithe …

Me quan ‘cuni im’ kur ndodhesh ne veshtiresi,ti thua se un ja dal vete por aftesit e mia gjithmon vijne si pasoj e mesimeve te nje pas njeshme qe ti me jep .

Ti me tregove per sekretet e tua,me tregove dhe per hilet , madje me trregove dhe per te metat e tua…

Te metat i ndryshuam me forcen e njeri tjetrit,u munduam dhe luftuam te kuptonim gabimet tona tek vetja jone,e me pas ti hiqnim ato…

Mesova qe ti ishe me i fort ne fushen time e une s’isha asgje ne fushen tende…

Comments are closed.